Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Předmět činnosti

Poskytování pobytových služeb sociální péče formou celoročního pobytu osobám, které dosáhly věku rozhodného pro přiznání starobního důchodu a v důsledku svého věku a zdravotního stavu vyžadují pravidelnou pomoc jiné osoby 24 hodin denně, ne však péči v lůžkovém zdravotnickém zařízení.

Kvalita služeb

Provoz zařízení je celoroční.

Zdravotnická a ošetřovatelská služba je zajišťována vlastním personálem a je poskytována 24 hodin denně.

Venkovní prostory jsou monitorovány kamerovým systémem.

Lokace

Nacházíme se v klidnější části města Příbram. Dopravní dostupnost je autem, autobusem ale i vlakem. K budově ještě náleží – terasa a zahrada. Vzdálenost od centra města je cca 1000 m.

Budova je dvoupatrová, pokoje jsou dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízením. V budově je 37 pokojů pro mobilní i imobilní klienty a sesterna. Součástí Domova je kancelář ředitele, kancelář soc. pracovnic, kancelář vrchní sestry, ordinace praktického lékaře. Celková kapacita Domova Maják, o.p.s. je 74 lůžek.

Domov Maják, o.p.s., domov se zvláštním režimem je registrované soukromé zařízení, které poskytuje službu sociální péče dle § 50 zákona č. 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Zápis v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu O, vložce číslo 967.

Sociální služba je spolufinancována ze Středočeského kraje.

Přesnější kontaktní informace